Sevginin Beş Halkası Semineri

1 Gün

2,5 Saat

Sevginin Beş Halkası Semineri

Sevginin Beş Halkası Seminerinin Amacı:

Doğum, Çocukluk, Ergenlik, Yetişkinlik ve Olgunluk…
Hayatın ve sevginin beş halkasını keşfederken, kendi hayatınızdaki önemli aşamaların farkına varacaksınız.

Bir zincir, birbirine bağlı olan diğer zincir halkalarıyla birlikte daha güçlü ve sağlamdır. Zincirin birinde bir kırılma ya da paslanma olursa zincir bütüne etki ederek zamanla kopacaktır.

Evrende gördüğünüz her şey sistemlerden oluşur. Aile de bireyin içerisinde bulunduğu çekirdek sistemdir. Annemiz, babamız, kardeşlerimiz, akrabalarımız soy ağacımızdır. Aramızdaki bağı sağlam tutan sevgidir. Evreni ayakta tutan bu güç, zihnimizde yer alan duygu ve düşüncelerden farklıdır.

Hepimiz dünyaya anne ve babamızın aracığıyla geliriz. Onların birbirine olan sevgisinin tohumu olarak gözlerimizi açarız. Birbirlerini sevmediklerini düşündüğümüz çiftler bile binlerce hatta milyonlarca kişinin çocuklarının çocuklarıdır. Bu uzun anne ve baba hattında sevgi olmaması mümkün değildir.

Hayata gelmemize vesile olan anne-babamızdan gelen sevgi akışında bir kesinti varsa, hayatımız akışında tıkanıklıklar ve problemler yaşayabiliriz. Örneğin, hayata olan bakışımız negatif olabilir, güvenimiz, sevgimiz, para akışı, ilişkilerimiz veya sağlığımız etkilenebilir. Bert Hellinger’in bugünkü haline gelmesine katkı sağladığı Aile Sistemleri Çalışması ışığında sevginin beş halkasını irdelerken, aile dinamiklerine ve taşıdığımız temel inançlara bakıyoruz. Sevgi, her boyutta anlayışımızı derinleştirecektir.

Sevginin Beş Halkası Seminerinin Bilgileri:

  • En az 4 kişi ile program açılır.
  • İlgili form ile ön kayıt alınmış olur.
  • Kesin kayıt sonrasında ödeme dekontu talep edilir.
  • Atölye programlarımız kurum ya da anlaşmalı otellerde gerçekleştirilir.

Sevginin Beş Halkası Semineri Başvuru Formu

    Atölye Programları

    Çocuklara Özel Atölye Programları

    Çocuklara özel atölye programlarımız, çocuk katılımcılarımıza özgü kişisel gelişim becerilerini geliştirmeye ve bireysel farkındalıklarını ortaya çıkarmaya yönelik aktivitelerdir.